You are currently viewing “Exorcist: Believer”ın Vizyon Tarihi Taylor Swift Nedeniyle Değişti

“Exorcist: Believer”ın Vizyon Tarihi Taylor Swift Nedeniyle Değişti

  • Post author:
  • Post category:haberler

Taylor Swift’in konser filmini duyurması vizyon takviminde değişikliklere neden oldu.

Beyazperde

The Exorcist: Believer“ın (Exorcist İnançlı) çıkış tarihi, Taylor Swift‘in Eras Tour konser filmini aynı gün yayınlayacağını duyurmasının ardından ertelendi. Filmin 13 Ekim Cuma günü vizyona girmesi planlanıyordu ancak Swift’in konser filmini aynı gün yayınlayacağını duyurmasıyla birlikte film ABD’de bir hafta erkene 6 Ekim’e çekildi.

Yapımcı Jason Blum, Twitter’da yaptığı paylaşımla vizyon tarihi değişikliğinin Taylor Swift filmi nedeniyle olduğunu “Bakın bana ne yaptırdınız.” diyerek ve “Taylor kazandı” ifadesini ekleyerek doğruladı.

“Taylor Swift: The Eras Tour” konser filmi duyurulmasından yalnızca birkaç saat sonra 10 milyon doların üstünde ön satış hasılatı elde etti. Filmin ön satış rakamları halihazırda Marvel film seviyelerinde ve ilk ön satış gününde 20 milyon dolar kazanan “Star Wars: The Force Awakens” rekoruna doğru ilerliyor.

ABD genelindeki pek çok sinema salonunun biletleri tükendi ve AMC ve diğer sinema salonu zinciri web sitelerinin bugün yoğun talep nedeniyle kesintiler yaşadığı bildiriliyor. “Exorcist: Believer”ın ülkemizdeki vizyon tarihi de 13 Ekim, bu tarihin ABD’deki değişiklikten etkilenip etkilenmeyeceği şimdilik belli değil.

“Şeytan” Geri Dönüyor: “Exorcist: İnançlı” Filminden İlk Fragman Yayınlandı