You are currently viewing Elijah Wood ve Tatiana Maslany, Stephen King Uyarlaması “The Monkey”nin Kadrosunda

Elijah Wood ve Tatiana Maslany, Stephen King Uyarlaması “The Monkey”nin Kadrosunda

  • Post author:
  • Post category:haberler

Theo James’in de kadroda olduğu filmin yapımcılığını James Wan üstleniyor.

.

Stephen King‘in kısa öyküsünden uyarlanacak olan “The Monkey” filminde başroller belli oldu.

Daha önce filmde, son olarak Guy Ritchie‘nin “The Gentlemen” dizisiyle Netflix ekranlarına gelen Theo James‘in rol alacağı açıklanmıştı. Şimdi James’e eşlik etmek üzere Elijah Wood ve “She-Hulk” yıldızı Tatiana Maslany‘nin de kadroda yer aldığı duyuruldu.

Hikaye ikiz kardeşler Hal ve Bill’in tavan arasında babalarının eski maymun oyuncağını keşfetmeleriyle başlıyor. Kardeşlerin etrafında bir dizi korkunç ölüm meydana gelmeye başlayınca maymunu atmaya karar verirler ve yıllar geçtikçe birbirlerinden ayrılarak hayatlarına devam ederler.

Ancak gizemli ölümler yeniden başladığında, kardeşler, onlara yakın olan herkesin canını almadan önce maymunu tamamen yok etmenin bir yolunu bulmak için yeniden bir araya gelmelidir.

Christian Convery (Sweet Tooth), Colin O’Brien (Wonka), Rohan Campbell (The Hardy Boys) ve Sarah Levy (Schitt’s Creek) gibi isimlerin de rol aldığı filmin yapımcılığını James Wan, Michael Clear, Jason Cloth, Brian Kavanaugh-Jones, Chris Ferguson ve Dave Caplan üstleniyor.

Doğaüstü hikaye, aynı zamanda yönetmenliği de üstlenen Oz Perkins (Longlegs) tarafından senaryoya uyarlandı. Projenin çekimlerin bir hafta önce tamamlandığı bildirildi.