You are currently viewing Eli Roth İmzalı “Thanksgiving” Filminden İlk Teaser: Bu Sefer Gerçek!

Eli Roth İmzalı “Thanksgiving” Filminden İlk Teaser: Bu Sefer Gerçek!

  • Post author:
  • Post category:haberler
Sony Pictures

Sony Pictures, Eli Roth‘un yönettiği “Thanksgiving” isimli korku filminin ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Film Kasım ayında tam da gerçek Şükran Günü ile aynı zamanda sinemalara gelecek. Sinema tutkunları, özellikle Tarantino fanları bu filmin çıkış noktasını mutlaka hatırlayacaktır.

Thanksgiving, 2007’de Tarantino / Rodriguez imzalı Grindhouse: Death Proof filminin bir parçası olarak, iki film arasında gösterilen “sahte bir fragman”dı. Şimdi 16 yıl sonra bu sahte fragman gerçek oldu ve bir korku filmine dönüştü. Filmin hikayesi işte bu fragmana dayanıyor.

Bir seri katil, Şükran Günü’nde Massachusetts’teki küçük bir kasabaya gelir. Katilin amacı kasabanın sakinlerinden bir hindi oyma tahtası yapmaktır. Ve bu amaç uğrunda karşına çıkan herkesi leziz yemeğin sunumu olarak kullanmaya hazırdır.

Thanksgiving; Cabin Fever, Hostel I & II, The Green Inferno, Knock Knock, Death Wish gibi filmlerin yönetmeni Eli Roth tarafından yönetiliyor, senaryo ise Jeff Rendell ve Roth tarafından kalem alındı. Filmin oyuncu kadrosunda; Patrick Dempsey, Addison Rae, Jalen Thomas Brooks, Milo Manheim, Nell Verlaque, Gina Gershon, Tim Dillon ve Rick Hoffman yer alıyor.

Ülkemizde Kara Cuma adıyla vizyona girecek olan filmin vizyon tarihi; 17 Kasım, tam da ABD’deki Şükran Günü tatil haftasına denk geliyor. Kimler ziyafete hazır?