You are currently viewing “Deadpool 3″te Orijinal X-Men Karakterlerinden Sürpriz İsimler Yer Alabilir

“Deadpool 3″te Orijinal X-Men Karakterlerinden Sürpriz İsimler Yer Alabilir

  • Post author:
  • Post category:haberler

Orijinal X-Men filmlerinden bazı karakterlerin “Deadpool 3″te yer alabileceği iddia edildi.

.

Ryan Reynolds‘ın ve bir kez daha Wolverine rolünü üstlenen Hugh Jackman‘ın birlikte rol aldığı “Deadpool 3” filmiyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Güvenilir kaynaklardan aldığı ve genellikle doğru çıkan haberleri duyuran CanWeGetSomeToast’un Twitter’da yaptığı bir paylaşıma göre Wolverine orijinal X-Men filmlerinden gelip Marvel Sinematik Evreni’nde dahil olan tek karakter olmayacak.

“Deadpool 3″te Halle Berry‘nin Storm, Famke Janssen‘in Jean Grey ve James Marsden‘in Cyclops olarak yeniden izleyici karşısına çıkacağı belirtiliyor. Ayrı bir tweet’te ise, biri X-Men filmlerinden diğeri ise Marvel Sinematik Evreni’nden iki kötü karakterin de filme dahil olduğu ve bunların kim olduğunu hayranların “asla tahmin edemeyeceği” iddia ediliyor.

Halle Berry’nin birkaç gün önce Storm karakterinin saçlarını hatırlatan bir imajla paylaştığı fotoğraf da bu söylentileri alevlendirmişti. Ayrıca Janssen de yakın tarihli bir röportajında Marvel Sinematik Evreni’nin artık çoklu evrenler sayesinde herkesi geri getirebildiğini söylemiş, kendisinin de çok sevdiği Jean Grey olarak geri dönebileceğini ima etmişti.

“Deadpool 3″ün çekimleri geçen hafta Londra’da başladı. Amerikan Yazarlar Birliği’nin grevi nedeniyle, aynı zamanda filmin yazarlarından biri olan Ryan Reynolds sette senaryoya herhangi bir müdahale yapamıyor. Bu durum aktörün doğaçlama yapmasını da engelliyor. Grevden etkilenen diğer yapımlar gibi “Deadpool 3″ün çekimleri de bir süre sonra durmak zorunda kalabilir. Ancak büyük bir aksilik yaşanmazsa film 8 Kasım 2024’te izleyicilerle buluşacak.