You are currently viewing “Deadpool 3” İçin Büyük Bir Erteleme Gündemde Olabilir

“Deadpool 3” İçin Büyük Bir Erteleme Gündemde Olabilir

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmin çekimleri Oyuncular Birliği’nin grevi başlayınca durdurulmuştu.

Disney

Disney’in bu hafta içinde düzenlendiği üçüncü çeyrek mali toplantısına bakılırsa, Ryan Reynolds ve Hugh Jackman‘ın yanı sıra diğer Fox-Marvel karakterlerinin de geri dönüşüyle hayranları heyecanlandıran “Deadpool 3” sinemalara beklediğimizden daha geç gelecek gibi duruyor.

Deadpool Updates’in aktardığına göre film, şirketin 2024’ün ilk yarısı için güncellediği vizyon takviminin son halinde yer almıyor. Yatırımcılara yapılan sunumda ortaya çıkan bu detay, 3 Mayıs 2024’te vizyona girmesi planlanan filmin büyük bir ihtimalle erteleneceğini gösteriyor.

Dikkat çeken bir başka ayrıntı, “Inside Out 2”, “Kingdom of the Planet of the Apes” gibi normal şartlarda “Deadpool 3″ten daha sonra vizyona girecek olan bazı filmlerin listede yer alması oldu. Bu durum filmin en iyi ihtimalle 2024 sonunda izleyiciyle buluşacağına düşündürürken, daha ciddi bir ertelemenin de gelebileceğine dair spekülasyonlara yol açtı.

“Deadpool 3″te Karşımıza Çıkabilecek 10 Marvel Karakteri

“Deadpool 3″ün çekimleri, şu anda 100 günü geride bırakan Yazarlar Birliği (WGA) grevinden etkilenmeden devam ederken, Oyuncular Birliği’nin (SAG_AFTRA) de grev kararı almasıyla askıya alındı. Grevden etkilenen ilk büyük yapımlardan biri olan filmin prodüksiyonu, sendikalar ile stüdyolar arasında müzakere sağlandığı taktirde devam edecek ancak bunun ne zaman olacağını kestirmek çok güç.

Disney’den ya da Marvel Studios’tan “Deadpool 3″ün vizyon tarihi değişkliğine dair resmi bir açıklama henüz yapılmadı.