You are currently viewing “Daredevil: Born Again” ve “The Penguin” Çekimleri Süresiz Duraklatıldı

“Daredevil: Born Again” ve “The Penguin” Çekimleri Süresiz Duraklatıldı

  • Post author:
  • Post category:haberler

İki dizinin çekimleri senaristler grevi bitene kadar devam etmeyecek.

.

Amerikan Yazarlar Birliği’nin 2 Mayıs’ta başlayan grevi hala devam ediyor ve Hollywood’da grevden etikelenen yapımların sayısı da giderek artıyor.

Greve rağmen çekimleri devam eden Marvel dizisi “Daredevil: Born Again” ve DC dizisi “The Penguin“in setleri süresiz bir şekilde durduruldu. Çekimler Grev bitince devam edecek ancak bunun ne zaman olacağını tahmin etmek çok güç…

Disney+’ta yayınlanacak olan “Daredevil: Born Again” sekiz aylık çekim takviminin ilk üç ayını geride bırakmıştı. Marvel dizilerinde daha önce görmediğimiz şekilde tam 18 bölüm olacak olan dizinin çekimleri New York’ta gerçekleştiriliyordu.

Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio, Netflix’teki “Daredevil” dizisinin ardından rollerine geri dönüyorlar ancak dizinin olayları kaldığı yerden devam ettirmeyeceği, yani Netflix dizisinin 4. sezonu olarak gelmeyeceği biliniyor. “Daredevil: Born Again”in, dizinin tonunda da büyük değişiklikler yaparak hikayeyi baştan başlatması bekleniyor.

Matt Reeves imzalı, Robert Pattinson başrollü “The Batman” filminin spin-off dizisi olan “The Penguin”de de çekimler Mayıs’ın ikinci haftasında duraklatılmıştı. Artık grev sona erene kadar çekimlerin başlamayacağı kesinleşti. Colin Farrell‘ın filmdeki Penguin rolünü yineleceği karakterin geçmişini, nasıl bir suç imparatoru konumuna yükseldiğini anlatacak.