You are currently viewing Chuck Norris 11 Yıl Sonra Aksiyon Filmlerine Geri Dönüyor

Chuck Norris 11 Yıl Sonra Aksiyon Filmlerine Geri Dönüyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Efsanevi aksiyon yıldızı Chuck Norris, son olarak “Cehennem Melekleri 2″de oynadıktan sonra 11 yıl sonra ilk kez türe geri dönüyor.

.

Aksiyon ikonu Chuck Norris, Quiver Distribution’ın yapımı yakın zamanda tamamlanan askeri aksiyon/bilim kurgu filmi “Agent Recon”la ekranlara geri dönüyor.

Norris, başlangıçta Bruce Lee gibi isimlerle çalışan bir dublör olarak ün kazandı, daha sonra 1980’lerdeki birçok film sayesinde başlı başına bir aksiyon ikonu haline geldi. Daha sonrasındaysa uzun soluklu, son derece başarılı dizisi “Walker, Texas Ranger” sayesinde büyük bir TV yıldızı oldu. Ayrıca internetin ünlü sert adam imajı etrafında oluşturulan şakalara olan takıntısı sayesinde bir meme efsanesi oldu.

Şimdi, 83 yaşındaki aktör, “Cehennem Melekleri 2“de Sylvester Stallone ve çetesine katıldıktan 11 yıl sonra, çekimleri yakın zamanda tamamlanan “Agent Recon” için aksiyon filmlerine geri dönüyor. Norris, filmde gizli bir dünya güvenliği görev gücünün komutanı olan Alastair’i canlandırıyor.

Filmin konusu kısaca şöyle:

Gizli bir Dünya güvenlik görev gücünün komutanı Alastair, süper güçlü çaylak Jim’i, savaşta sertleşmiş Albay Green ve deneyimli denizcilerinin liderliğindeki gizemli bir enerji rahatsızlığını takip etmek üzere bir göreve çağırır. New Mexico’daki bir üste uzaylı teknolojisi üzerinde deney yaptığından şüphelenilmektedir. Ekip, yalnızca olağanüstü güce ve hıza sahip değil, aynı zamanda akılsız savaşçıları kontrol etme yeteneğine de sahip, bilinmeyen bir varlıkla karşılaştığında, üçlü, düşman uzaylı kalesinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve insanlığın sonunu önlemek için durdurulamaz ordulara karşı savaşmak zorunda kalacak.