You are currently viewing “Cehennem Melekleri 4” Serinin Sonu mu?

“Cehennem Melekleri 4” Serinin Sonu mu?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Cehennem Melekleri yapımcıları, serinin geleceği hakkında konuştu.

Vizyona girmek için gün sayan “Cehennem Melekleri 4“, serinin bir önceki filminden tam dokuz yıl sonra geliyor. Aksiyon dozunu ilk iki filmin seviyesine çıkaran film heyecanla beklenirken, bunun bir son olup olmadığı da aynı şekilde merak ediliyor.

Serinin yapımcıları “Cehennem Melekleri 4″ün bir veda olmadığını açıklayarak bu tartışmalara şimdilik nokta koydu.

Yeni film için Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren ve Randy Couture devam halkası için rollerine geri dönerken; 50 Cent, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran ve Andy Garcia gibi isimler de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Proje, Stallone’un rolünün en aza indirildiği ve Statham’ın yeni lider olarak belirleneceği bir nöbet değişimi olarak görülüyor. Filmin yapımcıları Kevin King-Templeton ve Les Weldon yakın zamanda Daily Express’e serinin bundan sonra nereye gidebileceği hakkında konuştu.

King-Templeton “Buna yönelik bir iştah olduğu sürece hiçbir şey masadan kalkmış sayılmaz. Bilmiyoruz. Her şey hayranlarla ilgili.” derken; Weldon, aslında Stallone’un ikinci filmde yer almayacağını ama sonunda fikrini değiştirdiğini dolayısıyla hiçbir şeyin kesin görülmemesi gerektiğini belirtti.

Yapımcılar ayrıca, bu filmde yeni oyuncular Tony Jaa, Iko Uwais ve 50 Cent’in “dövüşün ağır yükünü” üstlenebilmesi için aksiyonun “kesinlikle değiştirilmiş” olduğundan da bahsetti: “Oyuncu kadrosu yaşlandığı için biraz değişiklik yapmanız gerekiyor. Biraz geliştik. Jackie Chan’in dublör ekibini kullandık, bu yüzden kesinlikle Asya dövüş sanatları etkisi çok fazla var.”

“Cehennem Melekleri 4” 22 Eylül’de sinemalarda!

Sylvester Stallone “Cehennem Melekleri” Serisinden Ne Kadar Kazandı?