You are currently viewing “C Takımı”ndan İlk Teaser!

“C Takımı”ndan İlk Teaser!

  • Post author:
  • Post category:haberler
.

Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı, senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı “C Takımı” isimli komedi filminin ilk teaser videosu yayınlandı. 16 Şubat’ta izleyici ile buluşucak olan film, 30 yıldır arkadaş olan yedi kişinin yaşadığı maceraları anlatıyor.

Başrollerini; Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt ve Turgay Tanülkü’nün paylaştığı filmde bu isimlere Abdül Süsler, Billur Yılmaz, Emir Sefa Yıldırım, Dilara Üçüncüoğlu, Mustafa Şahin, Yonca Başak Kurum ve Yasemin Sümer eşlik ederken konuk oyuncular arasındaki yıldız isimler de dikkat çekiyor. “C Takımı”nda; Altan Erkekli, Alper Saldıran, Faruk Sofuoğlu, Dost Elver ve aynı zamanda filmin müziklerini yapan Çağatay Akman da konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçiyor.

Çağatay Akman Yorumuyla “C Takımı” Şarkısı Yayında!

Yağmur, Murat 131, Süslü İbo, Ferdi Hoca ve Kuru Ahmet lise yıllarından beri arkadaşlardır. Grubun tek kadın üyesi olan Yağmur’un yaşadıklarından sonra ekibe eski mahalle kabadayısı hırsız Necmi’yi de dahil ederler. Grubun Necmi’yi aralarına almasının nedeni intikam almaktır. Ancak yaptıkları plan onların pek de düşündüğü gibi ilerlemez. Yolun sonunun nereye varacağından bihaber olan grup, kimi zaman engebeli kimi zamansa düz olan bu yolculukta kendilerini türlü maceraların içerisinde bulurlar.