You are currently viewing Bu Filmde Kararları Siz Alıyorsunuz: İnteraktif Netflix Filmi “Aşkı Seç”ten İlk Fragman Yayınlandı

Bu Filmde Kararları Siz Alıyorsunuz: İnteraktif Netflix Filmi “Aşkı Seç”ten İlk Fragman Yayınlandı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix’in yeni romantik komedi filmi hikayenin ne yöne gideceğini izleyiciye bırakıyor.

Netflix, interaktif romantik komedi filmi “Aşkı Seç“in fragmanını yayınladı. İzleyici etkileşimine izin veren hikayelerin platformdaki popülaritesi giderek artıyor ve “Aşkı Seç”, daha önce “Black Mirror: Bandersnatch” gibi yapımlarda uygulanan bu konseptin uyarlandığı ilk romantik hikaye olarak dikkat çekiyor.

Filmin başrollerini, yakın zamanda “The Royal Treatment” ile Netflix ekranlarına gelen Laura Marano ve Avan Jogia (Resident Evil: Welcome to Raccoon City) üstleniyorlar. Stuart McDonald (Crazy Ex-Girlfriend) tarafından yönetilen “Aşkı Seç”in oyuncu kadrosunda ayrıca Scott Michael Foster (You, Crazy Ex-Girlfriend) ve Jordi Webber (Power Rangers, Millenial Jenny) yer alıyor.

Daha önce “Runaway Bride“, “Desperate Housewives” gibi yapımların senaryolarını kaleme alan Josann McGibbon tarafından yazılan film, hayatındaki erkekler arasında ikilemde kalan Cami’yi (Marano) merkezine alıyor.

Evlenmek üzere olduğu erkek arkadaşını seven, düzenli bir işi olan Cami’nin hayatında her şey yolunda gibidir ancak bir falcıya gitmesiyle işler karışır. Cami’nin başına bundan sonra neler geleceğini belirlemek ise size kalmış! Onun eski sevgilisini öpüp öpmeyeceğine, ünlü bir müzisyenle birlikte olup olmayacağına karar vererek, bu romantik maceranın varış noktasını izleyiciler belirleyecek.

“Aşkı Seç” 31 Ağustos’ta Netflix’te!