You are currently viewing Bu Efsane Filmler Arasındaki Ortak Noktayı Fark Ettiniz mi?

Bu Efsane Filmler Arasındaki Ortak Noktayı Fark Ettiniz mi?

  • Post author:
  • Post category:haberler

5. Element, Paris’ten Sevgilerle, Clueless, Friends, Loki, Seinfeld… Tüm bu dizi ve filmlerin bir ortak noktası var!

.

Bruce Willis’in başrolünü üstlendiği, 1990’lı yılların ikonik bilim kurgu filmlerinden “5. Element” ile tüm zamanların en eğlenceli sit-com dizilerinden biri olan “The Office”i, John Travolta başrollü aksiyon filmi “Paris’ten Sevgilerle” ile Marvel Sinematik Evreni’nin başarılı dizilerinden “Loki”yi, fenomen dizi “Friends” ile Wong Kar-Wai imzalı “Fallen Angels” filmini birleştiren ortak nokta ne olabilir?

Sorunun cevabını çok uzaklarda aramaya gerek yok. Tüm bu dizi ve filmlerin buluştuğu nokta McDonald’s!

McDonald’s’ın yeni reklam filmi, ünlü hızlı servis restoran sektörünün popüler kültürdeki yerini vurgulayarak adının geçtiği unutulmaz yapımları bir araya getiriyor. Film ve dizilerden derlenen sahneler, izleyenleri, “Richie Rich”in görkemli malikânesinde yer alan ve bir zamanlar tüm çocukların hayallerini süsleyen şahsi McDonald’s şubesinden “5. Element”in 2200’lü yıllarda uçan arabalarla gidilen fütüristik arabaya servis McDonald’s’larına doğru bir yolculuğa da çıkarıyor.

Tanıtım filmi aynı zamanda, sevilen Marvel Sinematik Evreni dizisi “Loki”nin yaklaşan 2. sezonundan da sahneler içeriyor. Tom Hiddleston’ın uzun süredir başarıyla canlandırdığı oyunbaz tanrı Loki’nin McDonald’s’tan ne sipariş edeceğini görmeyi merakla bekliyoruz.