You are currently viewing “Blue Beetle” Yıldızı Xolo Maridueña DC Evreni’nde Kalmaya Kararlı

“Blue Beetle” Yıldızı Xolo Maridueña DC Evreni’nde Kalmaya Kararlı

  • Post author:
  • Post category:haberler
Warner Bros.

Bu yıl vizyona giren iki yüksek profilli DC filminin, “Shazam! Fury of the Gods” ve “The Flash“ın kötü eleştiriler alması ve gişede batmasının ardından geriye kalan diğer iki DC filmini büyük bir sınav bekliyor.

Bu filmlerden ilki 18 Ağustos’ta vizyona girecek olan “Blue Beetle” diğeri ise yıl sonunda sinemalarda olacak olan “Aquaman ve Kayıp Krallık“. Warner Bros’un “Aquaman” devam filmini erteleyebileceği konuşuluyor ancak şimdilik resmi bir açıklama yapılmadı. Diğer yandan, görece düşük bir bütçesi olan ve artık sona eren DC Genişletilmiş Evreni ile bir bağlantısı bulunmayan “Blue Beetle”ın seyirci bulma şansı daha yüksek görünüyor.

Filmin yıldızı Xolo Maridueña, serinin geleceğini Entertainment Weekly ile tartıştı ve bunun sadece başlangıç olmasını, 12 yıl daha Blue Beetle filmleri yapmaya devam etmeyi umduğunu söyledi. DC Stüdyo şefleri James Gunn ve Peter Safran ile karakterinin geleceği hakkında konuşup konuşmadığı sorulduğunda, genç aktör görüşmelerin yapıldığını anccak detaylara girmeyeceğini belirtti:

Evet, onlarla konuşma şansım oldu. Projemiz için gerçekten mutlular ve sonunda bir sonraki DCU olacak şeyi başlatmamız için çok heyecanlılar.

Ama bu filmle gerçekten vurgulamak istediğimiz şey Jaime’nin hikayesi ve Reyes ailesinin hikayesiydi. Onların aklından geçenleri ve Blue Beetle ile ailesinin nasıl dönebileceğini görmek beni heyecanlandırıyor. Ama kalbim bu filmle şimdiden çok tatmin oldu.

Bu filmlerden 20 tane ve 40 cameo yapsak da sadece bu da olsa, benim için en heyecan verici şey insanların onu izlemesi ve her yerde küçük çocukların ‘Aman Tanrım, bu adam bana benziyor. Ben de bir kahraman olabilirim.’ demesi olacak.”

Yeni DC Evreni’nin İlk Kahramanı Superman Değil Blue Beetle!

Maridueña filmde, vücudunun etrafında bir süper zırh oluşturan ve ona her türlü yeteneği veren mistik bir böceğin ele geçirdiği genç bir adam olan Jamie Reyes’i canlandırıyor.

“Blue Beetle” 18 Ağustos’ta sinemalarda!

Gişede Batan 10 Büyük Süper Kahraman Filmi