You are currently viewing “Bird Box Barcelona”dan İlk Tanıtım Yayınlandı

“Bird Box Barcelona”dan İlk Tanıtım Yayınlandı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix, Sandra Bullock’lu “Bird Box” filminin spin-off’u için yayın tarihini açıkladı.

Netflix, Susanne Bier‘in 2018 tarihli psikolojik gerilim filmi “Bird Box“ın spin-off projesi olan “Bird Box Barcelona“dan ilk tanıtımı yayınladı ve film 14 Temmuz’da yayınlanacağını duyurdu.

Orijinal filmin başrolünü üstlenen Sandra Bullock, onlara bakan insanların hemen delirmesine ve intihar etmesine neden olan varlıkların geldiği bir dünyada, kendisini ve iki çocuğunu korumaya çalışan mücadeleci bir kadına hayat vermişti.

İlk 28 gününde 282 milyon saati üstünde izlenen film, Netflix’te tüm zamanların en çok izlenen İngilizce filmler listesinde 3. sırada yer alıyor. “Red Notice” gelene kadar uzun bir süre bu listenin liderliğini elinde bulunduran “Bird Box” Nielsen raporlarına göre bir hafta içinde ABD’de 26 milyon, küresel çapta ise 45 milyon seyirci tarafından izlenmişti.

2021 başlarında, gerilim filmi “The Occupant“a ve HBO Max’in Antarktika gizem dizisi “The Head”e imza atan Alex ve David Pastor‘un, İspanyolca spin-off filmini yazmakta olduğu duyuruldu. İkilinin aynı zamanda yönetmenliği de üstlendiği filmde Georgina Campbell (Barbarian), Diego Calva (Babylon), Mario Casas (The Innocent) gibi isimler rol alıyor.

“Bird Box Barcelona” 14 Temmuz’da Netflix’te!