You are currently viewing Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ü Buluşturan “Arayış”ın Ana Afişi Yayınlandı

Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ü Buluşturan “Arayış”ın Ana Afişi Yayınlandı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün başrollerinde yer aldığı Disney+’ın yeni orijinal dizisi Arayış için geri sayım devam ediyor. 14 Haziran’da Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında aynı anda yayına girecek olan dizinin ana afişi yayınlandı.

Arayış ve çok daha fazlasını izlemek için Disney+’a şimdi abone olun…


Disney+

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, özgün hikaye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu‘Arayış, 14 Haziran’da Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde aynı anda yayına giriyor.

Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün yanı sıra; Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu gibi önemli isimlerin de kadrosunda yer aldığı dizi, izleyenleri gizemli bir dünyanın derinliklerine götürecek.

Arayış’ın konusu kısaca şöyle: Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır. Metafizik, mutluluk, varoluş ve aşk temalarını sorgulatacak orijinal dizi Arayış 14 Haziran’da sadece Disney+’ta!