You are currently viewing Aşk Mektubu Nasıl Yazılır

Aşk Mektubu Nasıl Yazılır

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

Gerçek, fiziksel bir mektubun büyüsü, yeni iletişim biçimlerinin hiçbiri tarafından kopyalanamaz. Bir mektup, nihayetinde, elle tutulur,  dokunabileceğimiz, tutabileceğimiz ve tutabileceğimiz ve  e-postaların, telefon görüşmelerinin veya metin mesajlarının asla olmayacak şekilde korunabilen bir şeydir.

Bir aşk mektubu, aşkın gerçek bir  vasiyetidir  ve ilişkinizin, kadınınızla hayatının geri kalanında kalacak bir kaydıdır.

Sevimsiz değil ve hiçbir şekilde modası geçmiş değil – bir aşk mektubu yazmak güzel ve çok romantik bir şey ve bir mektup almak kızınız için gerçekten çok şey ifade edebilir.

Bir kız onu sevdiğinizi çok fazla duyamaz ve o güzeldir  – bundan asla sıkılmaz. Ne kadar süredir birlikte olursanız olun, ona defalarca söylemeye devam etmelisiniz. Önemlidir – ve bir mektup bunu yapmanın en iyi yollarından biridir.

Bu kılavuz, zaten bir kız arkadaşı olanlarınız içindir. Onunla birlikte olmadığınız kızlara aşk mektupları yazmanızı önermiyorum – en azından durumunu dikkatli bir şekilde analiz etmeden. Ama sonra, eğer bekarsanız, fikirleri baştan çıkarmak için bir ilham kaynağı olarak kullanın !

Aşk Mektubu Nasıl Yazılır?

İyi bir yazar olmamanız önemli değil. Bir mektupla ilgili önemli olan, duygularınız konusunda doğru ve dürüst olmanızdır; yazdıklarınıza kalbinizin derinliklerinden inanmış olmanızdır.

Bunları yazmak için bir yapı veya kesin bir nasıl yapılır yoktur. Ancak fikir eksikliğiniz varsa, kesinlikle şu alanlar üzerinde çalışmalısınız:

1- Ona Ne Kadar Harika Olduğunu Ve Onu Ne Kadar Sevdiğinizi Söylemeye Devam Edin

Yine, asla yeterli değil. Ona ne kadar güzel olduğunu ve onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin – ona söylemeye devam edin, bundan BIKMAZ.

Onunla ilgili en güzel şeyler neler? Gözleri mi? Eğer öyleyse, ona gözlerini sevdiğinizi vb. yazın. Onu kişiliğinden dolayı sevdiğinizi söyleyin ve ona olan sevginizin tam olarak ne olduğu konusunda kesin olun.

2- Birlikte Geçirdiğiniz Harika Anları Hatırlayın

Onunla en iyi zamanlarınızı yazın – geziler, akşam yemekleri, yürüyüşler, sohbetler ve sadece rastgele anlar. Ona ne kadar harika olduklarını ve onunla o anlardan ne kadar zevk aldığını söyle.

O andan itibaren duyguları ve sihri hatırlayın – el ele tutuşuyorsunuz, nefesinizi, öpücüklerinizi ve hafızanızda sahip olduğunuz gülümsemeleri, havayı ve sevgiyi.

3- Ona Onunla Olmanın Hayatınızı Nasıl İyileştirdiğini Söyleyin

Söylemesi çok güçlü bir şey – ama en azından ben, eğer bir kızla birlikteysem, bu beni daha iyi bir insan yaptığı içindir. Tüm kızlar eşit değildir – bir çift ilham verir, diğerleri sevgi doludur ve diğerleri çok destekleyicidir. Kız arkadaşınızın hangi tip(ler) olduğunu öğrenin ve ona kendinizi ne kadar harika hissettirdiğini söyleyin.

Burası akıllı iltifatları koyduğunuz yer – derinden gelenler ve en önemli olanlar. Kız arkadaşınızın yeni bir işe girmesinden, okula girmesinden ya da her ne yaptıysa ondan çok ilham aldıysanız ona SÖYLEYİN. Onu izlemenin seni nasıl daha fazlası için savaştırdığını anlat. Seni destekliyorsa aynı şey vs.

4- Gelecekteki Maceralar ve Gelecek Güzel Anlar Hakkında Konuşun

Geleceğe Yönelik Macera Projeksiyonları , yazdığım gibi, çok güçlüdür ve yalnızca kızları baştan çıkarmaya çalışırken değil, zaten bir tane varsa da iyi çalışırlar. Kıvılcımı canlı tutarlar ve kızların seninle gelecek güzel zamanlar hakkında düşünmelerini ve meditasyon yapmalarını sağlarlar.

Kız arkadaşınıza, daha fazla sarılmayı ve öpmeyi, harika zamanların gelmesini dört gözle beklediğinizi söyleyin ve ayrıca onunla yapmak istediğiniz (ve yapacağınız) bir veya iki şeyi belirtin. Bu muhtemelen hepsinin en önemli kısmı!

5- Ona Sevginizi Yeniden Onaylayın

Asla yeterli değil! Onunla olmaktan ne kadar mutlu olduğunu, ne kadar harika olduğunu ve dünyada ona yaklaşabilecek başka bir kız olmadığını anlatan mektubu kapat. Ne olursa olsun onu sevdiğinizi ve bugün, yarın ve çok daha uzun süre onu sevmeye devam edeceğinizi söyleyin.

Son Ayrıntılar

Mektubu postala.  Eski moda olun – damgayı koyun, kartı mühürleyin ve eski güzel postayla gönderin. Eski moda ama onu çok daha fazla şaşırtacak. Faturalara filan bakıyor olacak ve işte, işte mektubun. Buna bayılacak.

Spontan Olun.  Rastgele olun – herhangi bir özel amaç veya özel bir sebep olmaksızın, onu bir gün birdenbire yazın. Mektubu ne kadar az beklerse, o kadar şaşıracak ve etkileri o kadar güçlü olacaktır. Doğum gününü beklemeyin, neden yarın ona yazmıyorsunuz?

Ve ciddiyim – neden bir kız arkadaşın varsa ona ŞİMDİ bir aşk mektubu yazmıyorsun? Sana kesinlikle tavsiye ederim! Ve hepinizin deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşmanızı dört gözle bekliyorum.

Bir yanıt yazın