You are currently viewing Arnold Schwarzenegger, “Harika Bir ABD Başkanı” Olacağını Düşünüyor

Arnold Schwarzenegger, “Harika Bir ABD Başkanı” Olacağını Düşünüyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Aksiyon sinemasının ikonik ismi Schwarzenegger, harika bir ABD başkanı olacağını düşündüğünü söyledi.

.

Hollywood’un en ikonik aksiyon kahramanlarından Arnold Schwarzenegger, kendisinden harika bir Amerika Birleşik Devleti başkanı olacağını düşünüyor.

Sinema kariyerinin yanı sıra eski Kaliforniya Valisi olan Schwarzenneger’in, ABD’nin en yüksek makamına yasal olarak aday olması mümkün değil çünkü yasalara göre ABD Başkanı’nın doğuştan vatandaş olması gerekli; Schwarzenegger ise Avusturya doğumlu. Ancak yine de bu göreve layık olduğunu düşünen aktör BBC’ye “Harika bir başkan olurdum gibi hissediyorum” dedi ve başardığı her şeyin “Amerika sayesinde olduğunu” ekledi.

“Dışarı çıkıp yasayı değiştirmeye çalışırsam biraz bencilce davranmış olurum” diyen Schwarzenegger, yeni ABD Başkanı’nın genç biri olmasını umduğunu da belirtti: “Umarım Amerika gerçekten genç bir kan bulur. Çünkü bana göre, bugün 40’lı ve 50’li ve hatta belki daha genç yaştaki insanlar bu harika, harika işte bir şans vermek yerine 70’lerin sonu ve 80’lerin başındaki insanlar arasında bir savaş yaşıyor olmamız biraz tuhaf.”

Conan the Barbarian” ve “Terminatör” gibi efsane filmleriyle hafızalara kazınan Schwarzenegger son olarak Netflix’teki “Fubar” dizisiyle aksiyon komedisine geri döndü. Aktör ayrıca yakın zamanda “Be Useful: Seven Tools for Life” adlı bir kişisel gelişim kitabı çıkardı.

Arnold Schwarzenegger “Terminatör” İçin Kullandığı Tuhaf Eğitim Yönetimini Anlattı