You are currently viewing Arnold Schwarzenegger, 4 Yıl Sonra Sinemalara Dönmeye Hazırlanıyor!

Arnold Schwarzenegger, 4 Yıl Sonra Sinemalara Dönmeye Hazırlanıyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Schwarzenneger’den hapisten kaçış filmi geliyor.

.

Arnold Schwarzenegger, “Need for Speed” ve “The Expendables 4” gibi filmlere imza atan Scott Waugh tarafından yönetilecek olan yeni aksiyon gerilim filmi “Breakout”ta başrol oynayacak. Aksiyon yıldızı en son 2019’da, Terminator serisinin altıncı bölümü olan “Terminator: Dark Fate” filmiyle beyaz perdede yer aldı.

Bir hapisten kaçış filmi olan “Breakout”ta Schwarzenegger, Terry Reynolds karakterine hayat verecek. Reynolds, üvey oğlu suçlanıp yabancı bir ülkede yirmi beş yıl hapis cezasına çarptırıldıktan sonra, onu hapisten kaçırmayı görev edinir. Bu zorlu görev için hem gardiyanlarla hem de zamana karşı mücadele etmek zorundadır.

“Breakout”un senaryosu Richard D’Ovidio’nun imzasını taşıyor. Film, Anton ve Off The Pier Productions tarafından finanse edilecek. Sebastien Raybaud, John Zois, Jeff Elliott, Chad Moore, Cindy Cowan, Carsten Lorenz ve Danny Chan yapımcılığı üstlenecekler.

Arnold Schawarzenneger, 25 Mayıs’ta, kariyerinin ilk dizisi olan “FUBAR” ile Netflix ekranlarında olacak. Scott Waughn ise son olarak “Cehennem Melekleri 4″ü yönetti. Film, 22 Eylül’de sinema salonlarındaki yerini alacak.

Arnold Schwarzenegger’in İlk Dizi Projesi “Fubar”dan Yeni Fragman Yayınlandı