You are currently viewing Apple TV+’ın Bol Ödüllü Komedi Dizisi “Ted Lasso”dan 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Apple TV+’ın Bol Ödüllü Komedi Dizisi “Ted Lasso”dan 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Emmy ödüllü Apple TV+ dizisinin yeni sezonu 15 Mart’ta başlıyor.

Apple TV+ sevilen spor komedisi “Ted Lasso“nun üçüncü ve görüşe göre final sezonundan resmi fragmanı yayınladı. On bölümlük yeni sezon 15 Mart’ta prömiyer yapacak ve bölümler haftalık olarak yayınlanacak.

Neredeyse hiç diyalog içermeyen ve The Rolling Stones’un “You Can’t Get What You Want” şarkısı eşliğinde geçen fragman, yeni terfi eden AFC Richmond’ın Premier Lig’e döndükten sonraki çabasını gösteriyor. Ted Lasso (Jason Sudeikis), Koç Beard (Brendan Hunt) ve Roy Kent’in (Brett Goldstein) kazanan ve alışılmışın dışında üçlüsü takımı tekrar rayına oturttuğunda fragman daha iyi bir şekilde devam ediyor.

Bill Lawrence tarafından yaratılan “Ted Lasso”, Apple TV+ için büyük bir başarı oldu. Dizi bu yıl ikinci sezonuyla En İyi Komedi Dizisi dalında Emmy Ödülü’nü kazandı. Toplamda 11 Emmy ödülü olan dizi arka arkaya Emmy kazanan yedinci dizi olarak televizyon tarihine geçti.

Ayrıca saygın Peabody Ödülü’nün yanı sıra Critics Choice En İyi Komedi Dizisi Ödülü’nü de aldı. Oyunculardan Jason Sudekis, SAG ve Cricis Choice tarafından komedi dizileri dalında En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görülürken, Hannah Waddingham da Crticis Choice En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kucakladı. Yeni sezonda bu ödüllere yenilerinin eklenmesi bekleniyor…

“Ted Lasso” 3. Sezon 15 Mart’tan itibaren Apple TV+’ta!