You are currently viewing Anne Hathaway Başrollü Psikolojik Gerilim “Eileen”den İlk Fragman!

Anne Hathaway Başrollü Psikolojik Gerilim “Eileen”den İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmde Hathaway’e Thomasin McKenzie eşlik ediyor.

NEON, Anne Hathaway ve yükselen genç oyuncu Thomasin McKenzie‘nin (Jojo Rabbit, Last Night in Soho) başrolde olduğu psikolojik gerilim filmi “Eileen”in ilk fragmanını yayınladı.

Film daha önce “Lady Macbeth” filmine imza atan William Oldroyd tarafından yönetildi ve dünya prömiyerini bu yıl Sundance Film Festivali’nde yaptı. Genel olarak olumlu eleştiriler alan “Eileen”in özellikle güçlü oyunculuk performansları, senaryosu ve görüntü yönetmenliği övgü topladı.

1964’ün sert Massachusetts kışında geçen filmde, genç sekreter Eileen (McKenzie), çalıştığı hapishanedeki göz alıcı yeni danışmandan büyülenir. Rebecca (Hathaway) karanlık bir sırrı açığa çıkardığında, filizlenen dostlukları çarpık bir hal alır ve Eileen’i kötü bir yola sürükler.

Sürprizleri bozmamak için hikaye detayları gizli tutulan “Eileen”de ayrıca Shea Whigham, Siobhan Fallon Hogan ve Owen Teague rol alıyor. Senaryoyu Ottessa Moshfegh ve Luke Goebel kaleme aldı. Oldroyd, Goebel, Moshfegh, Anthony Bregman, Stefanie Azpiazu ve Peter Cron yapımcılığını üstleniyor.