You are currently viewing Ana de Armas ve Chris Evans’lı “Ghosted” Filminde Marvel’dan Sürpriz İsimler Var!

Ana de Armas ve Chris Evans’lı “Ghosted” Filminde Marvel’dan Sürpriz İsimler Var!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Aksiyon komedisi “Ghosted”, “Deadpool” senaristlerinin imzasını taşıyor.

Apple TV+

Başrollerini Chris Evans ve Ana de Armas‘ın üstlendiği Apple filmi “Ghosted” romantik komedi ve aksiyon komedisi türlerinin birleşimi olarak tarif ediliyor. Film, sırılsıklam aşık olduğu kadının aramalarına geri dönmemesi üzerine onun peşinden Londra’ya giden ve kendisini heyecanı yüksek bir casus macerasında bulan Cole’un (Evans) yaşadıklarını anlatıyor.

İlk kez Rian Johnson’ın “Knives Out” (Bıçaklar Çekildi) filminde birlikte rol alan ve ekran uyumlarıyla izleyicilerin hayranlığını kazanan Evans ve Armas’ın yeniden bir araya gelecek olması hayranları heyecanlandırmaya yetiyor ancak görünüşe göre filmde dahası da var.

Filmin tanıtımı için “Good Morning America” programına konuk olan Chris Evans, “bazı eski Marvel arkadaşlarının” da filmde küçük rollerde görüneceğini açıkladı. Marvel Sinematik Evreni’nin Captain America’sı izleyenlere sürpriz olacak bu isimleri açıklamadı ve “insanlardan cameo istemekten nefret ettiğini” itiraf etti. Evans yine de Marvel arkadaşlarının “bu meydan okumaya yanıt verdiğini ve kendisi için geldiklerini” belirtti.

21 Nisan’da Apple TV+’ta prömiyer yapacak olan “Ghosted”ın senaryosunu, “Deadpool” senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise “Rocketman” ile büyük beğeni toplayan Dexter Fletcher oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Adrien Brody, Mike Moh, Tim Blake Nelson, Marwan Kenzari, Anna Deavere Smith, Lizze Broadway, Mustafa Shakir, Tiya Sircar, Amy Sedaris ve Tate Donovan yer alıyor.