You are currently viewing American Horror Story: Delicate Fragman: Emma Roberts & Kim Kardashian & Cara Delevingne 12. Sezonun Yıldızları

American Horror Story: Delicate Fragman: Emma Roberts & Kim Kardashian & Cara Delevingne 12. Sezonun Yıldızları

  • Post author:
  • Post category:haberler
FX

Danielle Valentine’in “Delicate Condition” adlı kitabından uyarlanan American Horror Story‘nin 12. Sezonu “Delicate”de serinin tecrübeli oyuncusu Emma Roberts‘ın yanı sıra, diziye taze kanlar olarak Kim Kardashian ve Cara Delevingne katılıyor. Önceki sezonlarda izlediğimiz isimlerden; Matt Czuchry, Annabelle Dexter-Jones, Michaela Jaé Rodriguez, Odessa A’zion ve Zachary Quinto da 12. sezonda boy gösterecek.

FX antoloji dizisinin “Delicate” alt başlığına sahip yeni sezonu, klasik korku filmi “Rosemary’s Baby“nin modernize edilmiş ve feminist bir güncellemesi olarak tanımlanıyor. Bu sezonu iki kısım halinde yayınlanacak olan dizi Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından yaratıldı. Serinin yaratıcıları 2011’den bu yana, tüyler ürpertici bir akıl hastanesi, bir cadılar meclisi, gezici bir ucube gösterisi, perili bir otel ve kıyametin kendisini içeren çeşitli bölümlerle korku türünü yeniden tanımladı. FX tarihindeki en uzun soluklu antoloji serisi olan American Horror Story’nin 13. sezonu da şimdiden onaylandı.

“American Horror Story: Delicate” 20 Eylül’de FX’te, ertesi gün ise Hulu’da yayınlanacak.