You are currently viewing Aldatmak 43. bölüm özet. Yeşim Tarık’a neyle şantaj yapıyor

Aldatmak 43. bölüm özet. Yeşim Tarık’a neyle şantaj yapıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Aldatmak dizisinde 43. bölümde Kahraman geçen bölüm sonunda Oylum’u öpmüştü. Oylum oradan hemen uzaklaşırken Kahraman da yaptığından utanır. Mualla hanımın Oylum’dan özür dilemesini sağlar. Kahraman komadaki kuzeninin başucuna gidip karısına gönlünün kaydığını söyleyip dertleşir.

İpek geçen bölüm yemeğe geldikleri Güzide’ye mutfakta baş başayken “Annem senin yüzünden öldü” demişti. Bu durum Güzide’nin tadını kaçırsa da İpek hiç bir şey olmamış gibi davranır. Hatta babasına Güzide’yi sevmiş gibi davranır. Güzide ve Sezai beraber tatile gidince İpek çok bozulur. 

İpek, Tarık’ın yiğeni ve Selin’in kardeşi beraberken Güzide’yi alt atmak için plan kurarlar. Aktör olan bir arkadaşlarını para karşılığında tutup ne söyleyeceğini söyleyerek müvekkil olarak Güzide’ye gönderirler. Güzide rüşvet isteyen bir katipten bahsederken davanın hakiminden de bahsederler. Sonrasında adamın kaydettiği sesi montajlayıp haber olarak servis ederler.

Yeşim evde iyice hizmetçi muamelesi görmekte kendisinden istenen işler gittikçe artmaktadır. Akşam yemeğine giderlerken onu almazlar bile. Yeşim o eve geldiğine çoktan pişman olmuştur. Tarık’ın birini öldürürken çektiği görüntüyü kiraladığı bir kasaya koyup anahtarını Güzide’ye verir. Kendisine bir şey olursa ancak bakmasını ve gerekeni yapmasını söyler.  

Yeşim görüntüleri Tarık’a gönderir. Apar topar eve gelen ve kendisine saldıran adama görüntülerin emin ellerde olduğunu söyler. Bundan sonrasında büyük ihtimalle Tarık’a şantaj yaparak evdeki yerini daha rahat yaşanır hale getirecektir.

Yeşim Tarık’ın yiğeni İpek’le konuşurken Güzide’yi bitirme planları yaptıklarını duyar. Güzide’ye bunu söyler ama kadın oralı olmaz. Ancak bütün haberlerde O sanki rüşvet atmış ve kalan rüşveti hakime verecekmiş gibi montajlandığı konuşmayı duyunca Yeşim’in doğru söylediğini anlar.

Tolga eşinin kontrolüne gidip bebeğinin kalp atışlarını duyup çok heyecanlanır

Güzide bir iş için Tolga’dan yardım ister. Tolga üzerinde çalıştığı raporu Güzidelere götürdüğünde orada akşam yemeğine gelen Oylum ve Kahraman’ı görüp bozulur.

Behram’ı vuran adamın hayatını inceleyen aşiretteki adamlar katilin normal yaşadığını sadece bir kişiyle bir kere görüştüğünü bir zarf aldığını söyler. Onun görüntülerini Kahraman’a gösterirler. Görüntülerdeki kişi karnı burnunda Oylum’dan başkası değildir.