You are currently viewing “A Murder At The End Of The World'”Fragmanı: Emma Corrin Gizemli Bir Cinayeti Çözmeye Çalışıyor

“A Murder At The End Of The World'”Fragmanı: Emma Corrin Gizemli Bir Cinayeti Çözmeye Çalışıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler
FX

FX, başrollerinde Emma Corrin, Clive Owen, Harris Dickinson ve Brit Marling‘in yer aldığı yeni gizemli mini dizisi “A Murder At The End Of The World“ün resmi fragmanını yayınladı.

Brit Marling ve Zal Batmanglij tarafından yaratılan yedi bölümlük mini dizide Corrin, Z kuşağından amatör dedektif ve teknoloji meraklısı hacker Darby Hart’ı canlandırıyor. Darby Hart, diğer sekiz konukla birlikte münzevi bir milyarder (Owen) tarafından ücra bir yere davet edilir. Diğer konuklardan biri ölü bulunduğunda, Darby katilin başka bir cana kıymasından önce, birbiriyle çatışan çıkarlar dalgasına karşı bunun bir cinayet olduğunu kanıtlamak için tüm becerilerini kullanmak zorundadır.

Dizinin kadrosunda ayrıca Ayrıca Alice Braga, Joan Chen, Raúl Esparza, Jermaine Fowler, Ryan J. Haddad, Pegah Ferydoni, Javed Khan, Louis Cancelmi, Edoardo Ballerini, Britian Seibert, Christopher Gurr, Kellan Tetlow, Daniel Olson ve Neal Huff da rol alıyor.

Amerika’daki oyuncu ve senarist grevleri sebebiyle ertelenen dizi 14 Kasım’da yayınlanacak.