You are currently viewing 50 Cent’ten “Cehennem Melekleri 4” Tepkisi: “Paramız mı Bitti?”

50 Cent’ten “Cehennem Melekleri 4” Tepkisi: “Paramız mı Bitti?”

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yaklaşan “Cehennem Melekleri” filminin oyunc kadrosunda 50 Cent de var…

.

22 Eylül’de sinema salonlarındaki yerini alacak olan “Cehennem Melekleri 4” için, geçtiğimiz hafta yeni bir kırmızı bant fragmanı ve karakter posterleri yayınlandı. Yeni fragman filmin şiddet dolu özüne geri döndüğünü gösterirken, karakter posterleri serinin hem eski hem de yeni oyuncularını tanıttı.

Bu filmle birlikte seriye katılan yeni isimlerden biri de Curtis “50 Cent” Jackson, ancak kendisi filminn karakter posterlerinden pek memnun kalmamış görünüyor. Kendi posterini Instagram hesabında paylaşan 50 Cent “Paramız mı bitti? Neden başım vücuduma bağlı değilmiş gibi görünüyor” diye sorarken, “Bahse girerim @officialslystallone harika görünecek.” ifadelerini kullandı.

Uzun zamandır aktör/yapımcı kimliğini de taşıyan rapçi eğlenceli yorumuyla hayranları güldürürken aslında filmin posterini paylaşarak SAG-AFTRA (Oyuncular Birliği) grev kurallarını delmiş oldu, çünkü grev süresince oyuncuların projelerinin tanıtımını yapması da yasak. Ancak bu durum şimdilik herhangi bir soruna, yoruma ya da eleştiriye yol açmadı.

“Cehennem Melekleri 4” için Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren ve Randy Couture geri dönerken; 50 Cen’in yanı sıra Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran ve Andy Garcia gibi isimler de filmin oyuncu kadrosuna eklendi.

“Cehennem Melekleri 4″ten Yeni Fragman ve Karakter Posterleri!